Pojďte s námi zpětně prožít výlet 7. B do kempu Bezdrev. Jeli jsme vlakem přibližně 2 hodiny, a pak jsme přestoupili na jinou linku a tou jsme jeli okolo 10 minut, ale i tak jsme museli jít 3 km do tábora Bezdrev. Dorazili jsme do kempu a rozlosovali jsme si chatky. Ubytovali jsme se v krásných a velmi prostorných chatkách. V chatkách jsme strávili hodinu, a poté vyrazili do zoologické zahrady. Zoo byla nádherná, nejhezčí část byla Český les, kde nám nad hlavami létal holub, datel i veverky v uzavřeném prostoru. Občerstvili jsme se v restauraci u výběhu plameňáků. Výlet v zoo jsme zakončili nanukem a krásným výhledem na rybník plný kaprů. Následně jsme se přesunuli do kempu, kde jsme se vykoupali a následně jsme mohli zbylý čas strávit vlastními aktivitami. Jedna z aktivit byla skládání kostiček za trest, kdy si většina našich spolužáků skládali dobrovolně. Na večeři nám v kempu připravili kari s rýží. Večerka byla ve 22:00. Ráno jsme se probudili a měli snídani švédského stolu. Po snídani jsme uklidili chatky, a poté se vydali na zámek Hluboká nad Vltavou. Cestou na zámek jsme si dali zmrzlinu. Na zámku jsme si prošli zahrady, dvůr i skleník s palmami. Cestou na vlak jsme si dali ledovou tříšť. Na cestách se nám podařilo trošku zabloudit a umírali jsme strašným vedrem! Na nástupišti si někteří dali oběd. Následně jsme jeli domů, na hlavní nádraží, kde si nás vyzvedli rodiče a někteří jeli domů busem. Celý výlet se moc vydařil.
Róza Kloknerová a Karin Zamazalová



